Veľkoobchod

Ako sa stať našim veľkoobchodným partnerom?

Pôsobíme na českom a slovenskom trhu od roku 2021 a okrem prevádzky nášho e-shopu a kamennej predajne v Ostrave máme aj sieť partnerov po celej republike, ktorým máme tú česť dodávať náš produkt. Chceli by ste s nami tiež nadviazať spoluprácu?

 

 • Vlastníte e-shop či kamennú predajňu?
 • Zaoberáte sa predajom zdravej výživy a doplnkov stravy?
 • Prevádzkujete lekáreň?
 • Ste nutričný poradca či fitness tréner, ktorý chce pre svojich klientov to najlepšie?

Pokiaľ ste našli zaľúbenie v našich produktoch a zároveň odpovedali na niektorú z vyššie uvedených otázok "áno", možno je ten pravý čas napísať nám na e-mail sales@herbalus.cz alebo zavolať na +421 948 203 208 (prípadne na +420 703 124 027).

 

Pokiaľ tak urobíte, tak sa Vás ujme náš kolega Vladimír Németh, ktorý vie o produktoch prvé posledné a rád Vám odpovie na všetko, čo by Vás v súvislosti s možnou spoluprácou zaujímalo. Má síce maďarské priezvisko, ale hovoriť s ním môžete pokojne po slovensky, rovnako tak ale s vami môže pokojne rozprávať plynulou češtinou. And if you would like to discuss anything in english, that is not a problem either.

 

Chcete vedieť viac o tom, s kým budete spolupracovať? Pozrite sa do sekcie "O nás".

 

Vladimír Németh

 

Prečo predávať naše produkty?

 1. Komunikujete a obchodujete priamo s výrobcom
  Drvivú väčšinu našich produktov si sami vyvíjame a vyrábame, čo ich robí jedinečnými na trhu a Vám sa ponúka možnosť nakúpiť ich priamo od producenta.

 2. Osobný a priateľský prístup ku každému obchodnému partnerovi
  Ľudia, s ktorými spolupracujeme, pre nás nie sú len položky v zozname. Máme radi osobný prístup, poznáme svojich obchodných partnerov menom a nie sú nám cudzie ich filozofie a potreby. Pokiaľ to bude len trochu možné, radi vám vyjdeme v ústrety v personalizovanom nastavení vzájomnej spolupráce.

 3. Možnosť nakúpiť veľkoobchodne na našom e-shope ("bezkontaktne")
  Preferujete si vašu objednávku "naklikať" sami na e-shope bez nutnosti akéhokoľvek e-mailového či telefónneho kontaktu? Nie je problém! Na našom e-shope si môžete urobiť veľkoobchodnú registráciu a následne robiť veľkoobchodné objednávky podľa seba, kedy len chcete - v akýkoľvek deň a dennú hodinu.

 4. Objednávky už od 5000 Kč a množstevné zľavy
  Už pri objednávkach nad 5000 Kč vám radi ponúkneme možnosť veľkoobchodných cien. Pokiaľ zvolíte objednávku pohybujúcu sa vo vyšších čiastkach, získate tým výhodnejšie ceny. Prajete si od nás nakúpiť nadštandardné množstvo produktov? Bez problémov vám zostavíme ceny na mieru.

 5. Možnosť White-label & Private-label
  Vyvinuli sme hneď niekoľko úplne unikátnych produktov. Chceli by ste ich predávať pod vlastným brandom?
  Aj toto je u nás možné. Môžeme vám produkty dodať v ľubovoľnej forme spolupráce:
  - V bulku, na vlastné zabalenie.
  - White-label, tzn. vo vybraných dózach bez etikiet.
  - Private-label, tzn. vo vybraných dózach s vlastnou zvolenou etiketou a designom.

 6. Rýchle dodanie
  Objednávky expedujeme každý pracovný deň. V 90% prípadov je teda objednávka hneď nasledujúci pracovný deň u vás.

 7. Zaškolenie a vysvetlenie predajných argumentov
  Doplnky stravy a CBD produkty sú špecifickým segmentom, kde je spravidla potrebné zákazníkovi vysvetliť, prečo je preňho práve tento doplnok stravy vhodný. Radi vám poradíme a poskytneme všetky informácie potrebné na úspešný predaj našich produktov alebo priamo zaškolíme, a to osobne, telefonicky, alebo pomocou videohovoru online.

 8. Odporučíme vám bestsellery
  Radi by ste predávali naše produkty, ale neviete, s ktorými produktmi začať? Radi s vami budeme zdieľať naše predajné dáta a oznámime vám, ktoré produkty sa najlepšie predávajú a ktoré tak dávajú najväčší zmysel na naskladnenie. Je v našom spoločnom záujme, aby sa vám v predaji našich produktov darilo.

 

Ďakujeme za prejavenú dôveru a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu :)