Príslušenstvo

V tejto kategórii nájdete príslušenstvo rôzneho druhu - na zlepšenie spánku, na spracovanie kvetov konope či na plnohodnotné vychutnanie si yerby maté. Príslušenstvo je prehľadne rozdelené do troch podkategórií, vďaka čomu pohodlne nájdete to, čo hľadáte.

Hľadáte príslušenstvo na spracovanie nielen konopných kvetov?

Na e-shope nájdete praktickú kovovú či plastovú drvičku v dvoch farbách, papieriky aj dutinky s pozvoľnou horľavosťou. CBD kvety vďaka tomu spracujete jednoducho a šetrne. Drvičku môžete použiť na nadrvenie všetkých typov konope. Nebielené papieriky s filtrami a dutinky s tyčinkami na udusanie obsahu ponúkame vo veľkosti King Size, teda s dĺžkou 11 centimetrov. Ďalším praktickým produktom sú obaly na joint, aby ste si svoj predbalený joint mohli vziať všade so sebou.

 

Prečo staviť na príslušenstvo na spracovanie konope HERBALUS? Produkty sme pre Vás starostlivo otestovali a dbáme na ich maximálnu kvalitu. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

 

Hľadáte príslušenstvo na pitie Yerby maté?

Hlavným príslušenstvom na pitie Yerby je bombilla a kalabasa. Bombilla je nerezová slamka, ktorá je charakteristická svojím sitkom na konci, aby sa nechcené lístky Yerby nedostávali užívateľovi do úst. Tiež ponúkame niekoľko variant kalabas. Kalabasa je v skutočnosti vydlabaný plod tekvice. Naše kalabasy sú čisto z prírodného materiálu zdobené ohňom. Každá kalabasa je vďaka ručnej práci a zvolenej metóde jedinečná.

 

 

Novinka
Špunty do uší na spanie - Alpine SleepDeep
Skladom < 5 ks
(0x)
Špunty do uší na spanie - Alpine SleepDeep

Znovupoužiteľné špunty do uší s oválnym tvarom zodpovedajúcim zvukovodu na utlmenie hluku navrhnuté pre dokonalé spanie. Dosahujú miery utlmenia SNR 27dB a sú ideálne aj pre tých, ktorí spia na boku. Vyrobené z veľmi jemného materiálu AlpineThermoShape bez silikónu a dodávané v luxusnom púzdre v štandardnej veľkosti M/L.

15,90 €

Novinka
Očná maska ​​na spanie z hodvábu
Skladom < 5 ks
(0x)
Očná maska ​​na spanie z hodvábu

"Masha Dark in here" je luxusná hodvábna maska ​​na oči na spanie vyrobená z hodvábu, vďaka ktorému je ľahká, extrémne jemná a príjemná k pokožke. Na tvári nie je skoro cítiť a vďaka tomu sa s ňou zaspáva absolútne božsky. Zároveň sa tento materiál na tvári nepotí a nespôsobuje alergické reakcie.

15,90 €

Novinka
Okuliare blokujúce modré svetlo – Lunesto Blue Light
Skladom
(0x)
Okuliare blokujúce modré svetlo – Lunesto Blue Light

Okuliare od českého výrobcu Lunesto blokujú modré svetlo, čo prispieva nielen ku kvalitnejšiemu spánku, ale aj k ochrane zraku počas dlhodobého používania digitálnych zariadení. Vďaka odolným obrúčkam a ľahkým sklám CR 39 zaisťujú komfort a dlhú životnosť. Súčasťou je aj mäkké puzdro a čistiaca handrička z mikrovlákna pre ľahké skladovanie.

31,90 €